درباره ما

یکی از مهم‌ترین دغدغه افراد مختلف هنگام دریافت خدمات تعمیرات موبایل ، انجام تعمیرات موبایل با ارائه ضمانت اصلی و استفاده از قطعات اورجینال است. تعمیرکاران حرفه‌ای کمپانی ما با در نظر گرفتن این نکته مهم و اساسی همواره بر این امر مهم تاکید داشته‌اند و خیال مشتریان را از انجام خدمات با ضمانت و استفاده از قطعات اصلی آسوده ساخته‌اند.این مجموعه یکی از بزرگترین و به روز ترین مرکز تعمیرات تخصصی  دستگاه های الکترونیکی شامل موبایل، تبلت در کشور محسوب می‌شود که با نیروی انسانی بالغ بر 70 نفر به فعالیت خود در این عرصه مشغول است.

خدمات این شرکت شامل سرویس، تعمیر و فروش انواع دستگاه های الکترونیکی می‌باشد. این شرکت با بهره گیری و تکیه بر دانش تکنسین های مجرب خود و دریافت گواهی های استاندارد بین المللی تعمیرات از شرکت های معتبر و به روز دنیا توانسته گامی بزرگ در عرصه تعمیرات دستگاه الکترونیکی در ایران بردارد.

 

چرا تعمیرات موبایل کیمیا ؟

در حوزه تعمیرات موبایل بارها مشاهده شده است که دستگاه کاربران به علت اینکه توسط تعمیرکار غیر متخصص مورد تعمیر قرار گرفته است با خرابی های متعددی همراه بوده است. اکثر گوشی های این مجموعه به دلیل اینکه توسط این افراد تعمیر می شوند به این مجموعه آورده شده تا مورد تعمیر قرار بگیرند. تعمیرکاران با تجربه این مرکز با عیب یابی دقیق و درست دستگاه گوشی اقدام به تعویض قطعه معیوب می پردازند. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات موبایل باعث افزایش طول عمر گوشی می گردد و باعث کاهش خطاهای بعد از تعمیر با قطعات غیر اصلی می گردد .

 

کیفیت تعمیر موبایل مهم تر است یا هزینه ؟

ممکن است مرکزی هزینه ی کمتری جهت تعمیر موبایل از شما دریافت کند اما به دلیل عدم تخصص و استفاده نکردن از ابزار تخصصی و قطعات اورجینال موجب ایجاد مشکلات بیشتر در گوشی شما و در نهایت تحمیل هزینه های چند برابری به شما شود. شما کدام را انتخاب می کنید ؟ تعمیرات کم هزینه یا باکیفیت ؟ گاهی اوقات امکان دارد مشکل گوشی نرم افزاری باشد و به سادگی برطرف شود اما تعمیرکاری که تخصص و مهارت کافی در این زمینه ندارد به اشتباه تشخیص دهد که مشکل گوشی سخت افزاری است؛ که اینگونه هم امکان دارد به گوشی آسیب جدی وارد کند و هم هزینه گزافی را از شما دریافت کند.

با تمامی این اوصاف بهتر است بدون اتلاف پول و زمان خود، عیب یابی و تعمیر گوشی خود را به مرکز معتبری بسپارید که هم دارای متخصصینی در حوزه نرم افزار موبایل باشد و هم دارای تکنسین های متخصصی در حوزه سخت افزار موبایل. خوشبختانه یکی از این مراکز معتبر، نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار  است؛ که به دلیل برخوردار بودن از تکنسین های متخصص در حوزه تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل در انواع برندها از برند سامسونگ گرفته تا آیفون، شیائومی، ایسوس، سونی، ال جی و … خدمات تعمیرات موبایل را به کاربران ارائه می دهد.

 

مزایای تعمیر موبایل با مجموعه ما : 

 

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت قطعات را ارزیابی کنید.

 

ضمانت اصالت قطعه

تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند و تکنسین های ما بعد از تعمیر به شما فاکتور معتبر ارائه می کند.

 

امنیت اطلاعات و قطعات

با حضور تکنسین ما در محل شما و تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود.